Har du spørgsmål eller kommentarer?

PANEL TRADE
Sortbærvej 42
8600 Silkeborg

Tlf.: (+45) 86 20 20 20
Info: info@paneltrade.dk
Faktura: faktura@paneltrade.dk

CVR nr.: 43366149

Skriv til os

Peter Dybdal Klausen
Direktør / Ejer

t:   +45 5192 1615
m: peter@paneltrade.dk

Per Røddik
Salgsdirektør / Ejer

t:   +45 2012 7788
m: per@paneltrade.dk

Kenneth Nielsen
Projektleder / Logistik

t:   +45 4011 5038
m: kenneth@paneltrade.dk

Stella Lund
Marketingansvarlig
t: +45 2090 6115
m: stella@paneltrade.dk

Kontakt

Sidder du som arkitekt og er I tvivl om sandwichpaneler er det rette valg til dit næste projekt?

Er du underentreprenør og har brug for sparring eller pris på et projekt?

Skal du som rådgivende ingeniør have styr på statik eller dokumentation?

Er du hovedentreprenør og har brug for råd om sandwichpaneler?

PANEL TRADE har mange års erfaring

PANEL TRADE har mange års erfaring fra de største producenter og er vant til at tale med alle led i værdikæden. Vi sætter en ære i at yde den bedste rådgivning og service og vi oplever at de bedste projekter ofte er dem, hvor vi er med fra rådgivning til leverance. Så har du et projekt du gerne vil drøfte, så kontakt os endelig for en snak eller et møde.